08:37 / E Enjte, 07 Qershor 2018 / indeksADMonline

Gënjeu për moshën për të kryer marrëdhënie seksuale me një të moshuar

Unë kam qenë duke pasur marrëdhënie seksuale të mahnitshme me një njeri të moshuar, por kur ai zbuloi moshën time të vërtetë, ai tha se kurrë nuk donte të më shihte përsëri.

Katër muaj më parë, isha duke qëndruar me dy shokë pas shkollës. Ata hynë në një dyqan për të blerë diçka për të ngrënë, por nuk isha i uritur kështu që prisja jashtë.

Disa minuta më vonë, një njeri erdhi tek unë. Ai ishte me të vërtetë i aftë dhe dukej i bukur.

Kur ai pyeti se sa i vjetër unë isha, unë gënjente dhe i thashë se isha 17 vjeç. Vërtet unë jam vetëm 15 vjeç.
B
iseduam për një kohë. Miqtë e mi dolën nga dyqani, por unë isha takimin me te dhe u thashë se do t’i kapja më vonë.

Ai pyeti nëse doja të shkoj për një xhiro me makinë. Makina e tij ishte parkuar mbi rrugë dhe ishte një makinë sportive poshtë, kështu që i thashë po.

Ne filluam të bisedonim dhe menjëherë ndjeva një lidhje me të – edhe pse ai ishte shumë më i vjetër se unë.

Pasi që ishim duke vozitur për një kohë, ai pyeti nëse do të doja të bëja seks. I thashë po kështu që ai më ktheu gjoksin ee tij, e cila ishte si film. Ishte hera ime e parë, por unë u gëzova deri në fund. Më pas ai më tha se është 35 vjeç dhe është i martuar.

Ai tha se gruaja e tij punon shumë jashtë vendit kështu që nuk ka shumë seks dhe ai e humbet, shkruan ‘The Sun’, transmeton Indeksonline.

Ai pyeti nëse do të doja ta shihja përsëri, kështu që shkëmbyem numrat e telefonit dhe filluam të takohem rregullisht për seksin.

Ndonjëherë ne përdorëm një prezervativ, ndonjëherë nuk e bënim.

U ndjeva aq afër tij, vendosa të isha i pastër në moshën time

Unë madje gënjova prindërit e mi një herë kur isha duke qëndruar me një mik kështu që unë mund të qëndroja brenda natës me të. Ishte e mahnitshme.

Ai menjëherë më tha të vishem dhe të shkoj në makinën e tij sepse ai po më merrte në shtëpi.

Në rrugën që ai më tha të fshij numrin e tij, duke thënë se ai kurrë nuk dëshiron të më shohë përsëri. Tani ai nuk do t’i përgjigjet teksteve ose thirrjeve.

Çfarë bëra gabim? Unë thjesht ndjehem kaq e lënduar.

Psikologia thotë:

Ai ka shkelur ligjin duke bërë marrëdhënie seksuale me ju, ndërsa jeni nën 16 vjeç.
Ju keni pasur marrëdhënie seksuale të pambrojtur – ju lutem mos e bëni këtë përsëri – kështu që ju duhet të merrni një kontroll seksuale shëndetësore dhe një test shtatzënie.
Është e vështirë për të, por nuk duhet ta kontaktoni përsëri. Nuk ka të ardhme për ty me të.
Dilni me miqtë tuaj dhe gjeni një të dashurin e vetëm më afër moshës tuaj. Prisni derisa të jeni 16 vjeç dhe në një marrëdhënie vërtet të dashur para se të bëni përsëri seks.

Temat: