23:19 / E Martë, 13 Shkurt 2018

Genta Ismajli si gjithmonë e bukur (Foto)

Këngëtarja e njohur, Genta Ismajli gëzon një bukuri natyrale.

Megjithëse ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë këngë të re, ajo aktive po tregohet në rrjetet sociale- shkruan Indeksonline.

Edhe në foton e radhës ajo duket kaq e bukur dhe e këndshme.

Kujtojmë se ka kohë që Ismajli po e ruan jetën e saj private larg medias rozë. /Indeksonline/