11:30 / E Shtunë, 13 Janar 2018

Geta Beqa “përvëluese” që në mëngjes (Foto)

Geta Beqa është modelja e njohur e fitnesit e cila shquhet për pamjen e saj shumë tërheqëse dhe të bukur.

Së fundi ajo është parë teksa tregon muskujt e saj parë brigjeve të detit, transmeton Indeksonline.

Këto imazhe Geta i ka ndarë me fansat në llogarinë e saj në “Instagram” gjatë këtij mëngjesi dhe dukej shumë seksi.

Ndryshe, Geta është e martuar dhe ka fëmijë./Indeksonline/

Temat: