18:50 / E Premte, 22 Janar 2021 / I.S

Gigi Hadid dhe Zayn Malik zbulojnë emrin e vajzës së tyre pas 4 muajsh

Supermodelja dhe këngëtarja kanë qenë shumë private për fëmijën e tyre të parë.

Gigi Hadid më në fund zbuloi emrin e vajzës së saj dhe të dashurit Zayn Malik 4 muajsh. Fëmija i parë i çiftit quhet Khai.

25 vjeçarja, nuk bëri një njoftim për këtë, por thjesht ndryshoi me delikatesë bio-n e llogarisë së saj në Instagram duke shkruar “mami i Khai”.

Ndryshimi në profilin e saj vjen një ditë pasi ndau disa postime për vajzën e saj të mërkurën, duke përfshirë një një mesazh me tekst nga 28 vjeçari, Zayn Malik ku shkruante “Hej … Unë jam i fiksuar me fëmijën tonë”.