10:23 / E Shtunë, 13 Janar 2018

Gigi Hadid puthet ëmbël me Zayn: E dua më shumë sesa mund ta them me fjalë (Foto)

Gigi Hadid ka kohë që është në lidhje me Zayn Malik për më shumë se dy vite dhe duket se lidhja e tyre po ec mirë.

Së fundi kemi parë që Gigi nuk ngurron të tregoj afeksionin që ka për të dashurin e saj edhe nëpërmes videove dhe fotografive në rrjtet sociale.

'Love you more than words': Gigi Hadid wasted no time showering her boyfriend Zayn Malik with affection as she publicly declared her love for the former One Direction star while marking his 25th birthday on Friday

Në një video të publikuar në rrjetin social “Instagram” shohim Gigin teksa puth ëmbël Zayn ndonëse potencon që janë të cmendur pas njëri tjetrit./Indeksonline/

Crazy for each other: Another black-and-white snap depicted the Pillow Talk hitmaker wrapping his arm around the model as they share yet another smooch


 Personal moments: Gigi shared a series of never-before-seen snaps of the couple

Temat: