11:03 / E Enjte, 06 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Gigi Hadid sjellë magjinë e saj në kalendarin Pirelli 2019

Gigi Hadid është një nga modelet më të famshme dhe më të kërkuara momentalisht.


23 vjeçarja, me bukurinë dhe linjat e saj bën që të jetë përherë pjesë e mediave rozë e komenteve në rrjete sociale.

Së fundmi ajo ka pozuar për albumin kalendarik Pirelli 2019, fotosesion ky fantastike dhe tejet i veçantë, që shpërfaq magjinë përrallore të modeles amerikane./Indeksonline/