10:26 / E Martë, 04 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Gigi Hadid për Versace, duket shumë seksi!

Gigi Hadid ka publikuar imazhe të reja nga performanca e saj për “Versace”.

Ajo shihet shumë në formë dhe seksi, teksa shfaqet me fundin të kombinuar me bluzën e bardh.

Këto imazhe ajo i ka ndarë nga performanca e saj natën e kaluar./Indeksonline/

Temat: