15:22 / E Premte, 30 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Gili dhe Ilir Berani një çift për t’u pasur lakmi, udhëtojnë drejt këtij vendi

Këngëtarja e mirënjohur Gili është goxha aktive në rrjete sociale.

Ajo dhe bashkëshorti i saj, Ilir Berani janë një çifti mjaft i dashur dhe prej vitesh kanë fituar simpatinë e publikut, shkruan Indeksonline.

Ajo këtë herë në ‘Instagram’ ka publikuar një imazh në krah të Ilirit derisa ata të dy po qëndrojnë në Greqi.

Ndryshe, çifti i njohur dukeshin të lumtur pranë njëri-tjetrit./Indeksonline/

Temat: