21:51 / E Shtunë, 01 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Yjet e muzikës shqipe publikojnë potpuri për festat e fundvitit

Disa nga emrat më të dashur për publikun shqiptarë janë bashkuar për të sjell një potpuri ,

Gili, Teuta Selimi, Edona Lllaoshi dhe Shkurte Gashi kanë publikuar një potpuri me këngë të njohur të kënduara ndër vite, shkruan Indeksonline.

Ky projekt i cili bëri së bashku këngëtaret e njohura erdhi në kuadër të xhirimeve për Vitin e Ri ndërsa mban titullin ‘Potpuri me këngë shpirti’./Indeksonline/

 

 

 

 

Temat: