17:40 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Befason Gili, sfidon vajzat e reja me këtë dukje

Ajo ka një karrierë të gjatë në muzikë, por ende po vazhdon të jetë aktive.

Këngëtarja e njohur, Gili përveç me projekte muzikore dhe koncerte,ajo rëndësi të madhe i kushton edhe dukjes së jashtme, shkruan Indeksonline.

Madje, Gili është aktive edhe në rrjete sociale ku edhe publikon imazh të ndryshëm.

Së fundi, Gili ka ndarë me adhuruesit e saj një fotografi ku ka befasuar me dukjen, ajo u paraqit si një vajzë e re derisa fytyra e saj bënte dritë.

Ndryshe, Gili kohët e fundit ka qenë e angazhuar në xhirimet e festave të fundvitit./Indeksonline/

Temat: