10:47 / E Hënë, 13 Gusht 2018 / indeksADMonline

Gjakovari ushtron sulmon fizikisht dhe kanos gruan dhe vajzën e tij

Është arrestuar një person nga Gjakova pasi i njëjti dyshohet se ka ushtruar dhunë psikike dhe fizike ndaj bashkëshortes dhe vajzës së tij.

Sipas policisë, të njëjta ai edhe i ka kanosur.

Viktimave iu është ofruar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit, është dërguar në mbajtje./Indeksonline/