13:53 / E Enjte, 11 Tetor 2018

Gjendet i vdekur një nxënës në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë

Një nxënës i klasës së parë është gjetur i vdekur në shkollën “Zenel Hajdini” në Preshevë.

6 vjeçari, F.J ka vdekur në rrethana misterioze në ndërtesën e shkollës gjatë orarit mësimor, shkruan Indeksonline.

Trupi i tij i shtrirë është vërejtur nga nxënës të tjerë. Ambulanca në vendin e ngjarjes ka konstatuar vdekjen e nxënësit.

Nuk ka ende informacione për identitetin e tij dhe shkaqet e vdekjes./Indeksonline/