16:10 / E Premte, 23 Mars 2018 / indeksADMonline

Gjenet e bukura Kim i paska trashëguar nga gjyshja! Ja sa seksi është ajo (Foto)

Kim Kardashian është njëra nga personazhet më të komentuara publike dhe jo vetëm, transmeton Indeksonline.

Ajo ka sfiduar veten me programin i cili ia ekspozon të gjithë jetën e saj private. Së fundi, ajo ka prezantuar edhe gjyshen e saj të cilën nuk e shohim shpesh në media.

Këto imazhe janë realizuar në vazhdën e prezantimit të produkteve të saj kozmetike.  Kim shihet bashkë me gjyshen dhe nënën.

Image result for kim kardashian grandma

Duket se gjenet e mira i ka trashëguar nga vet gjyshja e cila përkundër moshës duket goxha në formë./Indeksonline/

Image result for kim kardashian grandma