15:39 / E Diele, 05 Gusht 2018 / indeksADMonline

Gjiko dhe Skerdi publikojnë këngën “Si Bugatti” (Video)

Gjiko dhe Skerdi kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të parë.

Kënga e cila mban titullin “Si Bugatti”, është vizuelizuar edhe me videoklip, shkruan Indekonline.

Një këngë kaq ritmike si kjo, padyshim që pritet të pëlqehet në publik./Indeksonline/