20:26 / E Mërkurë, 12 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Gjiko shlyen të gjitha postimet në Instagram, lë vetëm katër

Artistët janë më se aktiv në rrjete sociale, ata përveç përditshmërisë me fansat e tyre ndajnë edhe momente nga karriera e tyre artistike, paralajmërime, evente e datatë ndryshme.

Megjithatë,reperi kosovar i njohur si Gjiko ka befasuar me veprimin e tij të fundit. Ai ka shlyer të gjitha postimet në llogarinë Instagram, duke lënë veç katër nga to,shkruan Indeksonline.

Kujtojmë që Gjiko këtë të premte lanson bashkëpunimin me Butrin Imerin, kënga mbanëtitullin ‘Bakllava’ dhe do të publikohet në orën 14:00./Indeksonline/