20:41 / E Martë, 11 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Butrint Imeri tregon se kur do të lansohet bashkëpunimi me Gjikon

Butrint Imeri dhe Gjiko për herë të parë do të bashkojnë forcat për të sjellë projekt të përbashkët muzikor.

Dy nga artistët më të preferuar dhe më të pëlqyer, ditëmë parë publikuan një video nga studio, teksa zbuluan pak nga dueti.

View this post on Instagram

A jeni per bakllave? ? @gjikotheflyboy

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on

Ndërsa, sot Butrinti ka dhënë detaje të reja në lidhjeme këngën. Në një instastory ai ka shkruar një datë, që nënkupton edhe data elansimit të projektit dhe ora e publikimit.