09:07 / E Diele, 08 Tetor 2017 / indeksADMonline

Gjilan, qëllon veten me armë zjarri

Përmes një komunikate dërguar për media, Policia e Kosovës njofton se një person në Gjilan ka vdekur pasi ka qëlluar veten me armë zjarri.

Në raportin 24-orësh të PK-së, thuhet se rasti po hetohet si vdekje e dyshimt.

“Në vendngjarje është gjetur një pistoletë me shtatë copë fishekë dhe një gëzhojë e cila dyshohet të jetë përdorur në rast”, njofton policia.

Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për Obduksion./AktivPress