14:19 / E Diele, 20 Shtator 2020

Gjilani në kolaps, Feronikeli shënon golin e dytë

Skuadra e Feronikelit ka arritur të shënoj golin e dytë në ndeshje kundër Gjilanit.

Në minutën e 42-të, përsëri në skenë doli, Bedri Greca, transmeton Indeksonline.

Pas një solo aksioni, Greca arriti të lansoj një goditje brenda zonës dhe ta mposhtë përsëri Koliçin.

Pjesa e parë i takoj totalisht ekipit nga Drenasi, kurse Gjilani nuk ishte as hije e ekipit të sezonit të kaluar./Indeksonline/