15:43 / E Martë, 24 Nëntor 2020 / OSH

Gjyqtarët e ndeshjes Drita-Feronikelin largohen nga fusha nën përcjelljen e Policisë së Kosovës

Gjyqtarët e ndeshjes, Drita-Feronikeli u detyruan të largohen nga stadiumi nën përcjelljen e Policisë së Kosovës.

Pas referimit skandaloz, anëtar nga klubi i Niklit i kritikuan ata pas ndeshjes, transmeton Indeksonline.

Në pjesën e dytë të ndeshjes, gjyqtarët i anuluan një gol të rregullt Niklit, dhe në aksionin e radhës Drita arriti të barazoj rezultatin.

Po ashtu në minutën e 80-të futbollisti i Feronikelit, Argjend Malaj u ndëshkua me karton të kuq./Indeksonline/