21:45 / E Enjte, 09 Korrik 2020 / indeksADMonline

Goditet një biçiklist nga vetura, në Prishtinë

Është goditur një biçiklist nga një veturë, te “Banesat e Bardha” në Prishtinë.

Në vendin e ngjarjes ka dalë njësiti i Policisë dhe ekipi i emergjencës.

Indeksonline do t’ju mbajë të informuar në lidhje me rastin.