18:41 / E Shtunë, 25 Mars 2023 / Gj. Sh

Goool: Kosova në epërsi ndaj Izraelit (VIDEO)

Kosova ka kaluar në epërsi ndaj izraelit.

Një pasim i Milot Rashicës u devijua nga Eli Dasa, dhe topi përfundoi në rrjetë në minutën e 36-të./IndeksOnline/