10:23 / E Enjte, 02 Korrik 2020 / indeksADMonline

Grabitje me maska, armë e sprej në Mitrovicë, ua marrin paratë dhe i bëjnë për spital

Gjatë ditës së djeshme është raportuar për një grabitje të armatosur në Mitrovicë.

Tek Shëtitorja pranë Ibrit, tre kosovarë kanë raportuar se katër të dyshuar të panjohur me maska dhe të armatosur, janë sulmuar.

Atyre u janë grabitur paratë dhe janë larguar në drejtim të panjohur.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor./IndeksOnline/