17:20 / E Shtunë, 04 Korrik 2020

Greenwood në ‘flakë’, shënon tjetër super gol

Sulmuesi i talentuar i Manchester United, Mason Greenwood ka arritur të shënoj një tjetër gol kundër Bournemouthit.

Greenwood në minutën e 53-të arriti që për mrekulli ta dribloj një futbollist dhe të lëshoj një goditje që ishte e pakapshme nga portieri kundërshtarë.

Talenti i United po ashtu shënoj edhe golin e parë të skuadrës sot. Manchester United për momentin është duke fituar me rezultat 4:2./Indeksonline/

Mos i humb