20:49 / E Hënë, 30 Korrik 2018 / indeksADMonline

Gresa Behluli lanson “Fajet” [Video]

Këngëtarja e njohur kosovare, Gresa Behluli ka lansuar këngën e saj më të re.

Kënga titullohet  “Fajet” dhe ka një klip shumë të bukur, shkruan Indeksonline.

Ritme e pamje fantastike, kjo këngë duket  tipike për adhuruesit e muzikës.

Kujtojmë, se Gresa iu ka munguar fansave të saj sa i përket klipeve, i fundit ishte ai “i Jemi”, që u prit mjaft mirë nga audienca.

Ndryshe, Gresa është e bija e këngëtares së njohur, Shkurte Fejzës.

Më poshtë ndiqeni këngën e re: