12:36 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Gruaja e cila fle me të dashurin dhe bashkëshortin!

Chriss dhe Matt janë në një marrëdhënie ‘Polaymarous’ dhe e quajnë veten qifte treshe.

Pas gjashtë viteve bashkë, çifti i martuar  Chris dhe Matt Brandt vendosën të hapin marrëdhënien e tyre.

Ndryshe nga Matt Brandt, Chris Brandt kishte përjetuar marrëdhënie heteroseksuale në të kaluarën dhe ftuan Cait Eranest 28 vjeçar në shtëpinë e tyre në vitin 2015, transmeton Indeksonline.

Siç shkruhet në The Independent, tani të tre ndajnë një shtrat në një apartament me një dhomë gjumi.

“Në fillim Matt ishte kundër por më pas ai u pajtu. Të tre filluam të shpenzonim gjithnjë e më shumë kohë së bashku dhe pas rreth shtatë apo tetë muajsh filluam të jemi të tre bashkë”./Indeksonline/