11:11 / E Martë, 24 Nëntor 2020 / OSH

Gruaja e Dani Alves: Ai është kampion në shtratë!

Gruaja e futbollistit, Dani Alves, Joana Sanz e ka vlerëusar lart performancën e bashkëshortit të saj në shtrat.

Sanz në një lidhje direkte në Instagram, ka treguar mbi eksperiencën e saj në shtrat, transmeton Indeskonline.

“Si është ai në shtratë? Ai është një kampion”, u shprehë modelja spanjolle.

Alves dhe Sanz janë të martuar që nga viti 2017-të./Indeksonline/