10:12 / E Martë, 20 Shkurt 2018 / indeksADMonline

Gylseren duket kaq ndryshe! Mezi njihet (Foto)

Nurgul Yesilcay mban emrin aktorja e njohur turke, e cila ka fituar famë edhe në Kosovë e Shqipëri.

Ajo ka luajtur shumë role me të cilët edhe njihet në publik. Kurse më e njohur është bërë te publiku shqiptar me rolin e Gylserenit në serialin “Param Parca”.

Related image

Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi ku shihet pa pikë grimi dhe me syze. Në këto imazhe ajo nuk dukej aq mirë sa jemi mësuar ta shohim, por bravo për kurajën që të dalë vetëm “ujë dhe sapun” para publikut./Indeksonline/

Image result for nurgul yesilcay