75 Mall Live Search
16:47 / E Diele, 25 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Aktorja shkodrane në fustan tejet të shkurtër, goxha provokuese

Një nga aktoret më të komentuara shqiptare është edhe Linda Jarani.

Falë rolit te saj në serialin komik ‘O Sa Mirë’, ajo u bë e njohur teksa arriti të merr famë edhe në Kosovë.


Karizma dhe fytyra karakteristike kanë bërë që ajo të mbahet mend si një nga aktoret më joshëse të serialit, shkruan Indeksonline.

Por shkodranja shpesh di të jetë edhe provokative, e këtë e bën përmes imazheve të shumta të postuara në llogarinë Instagram.


E tillë duket edhe fotografia e fundit, ku përveç që shfaqet atraktive dhe me stil, ajo tregon më shumë se ç’duhet në një fustan tejet të shkurtër./Indeksonline/