17:52 / E Martë, 11 Shtator 2018 / indeksADMonline

Arta Nitaj më ‘bishë’ se Audi-a

Arta Nitaj është një nga femrat më të komentuara shqiptare.


Falë rolit të saj si ‘Xhesika’ në serialin komik ‘O Sa Mirë’, ajo bëri famë dhe vazhdon të jetë gjithnjë në qendër të vëmendjes, veçmas me linjat trupore, shkruan Indeksonline.


Së fundmi ajo vjen tejet atraktive dhe me stil, teksa ka pozuar pranë një makine superluksoze të tipit Audi./Indeksonline/