17:44 / E Hënë, 17 Shkurt 2020

Hadergjonaj shpresa e skuadrës turke, luan startues kundër Antalyaspor

Duke filluar nga ora 18:00 skuadra turke, Kasimpasa do të jetë mysafir i Antalyaspor.

E në skuadrën e Kasimpasa do të jetë startues edhe futbollisti kosovar, Florent Hadergjonaj.

Ky do të jetë dueli në mes vendit të 16-të në të cilin gjendet Antalyaspor dhe vendit të 17-të në ligën turke në të cilën gjendet Kasimpasa.

Kurse Florenti në janar të këtij viti nga skuadra angleze, Huddersfield kaloi te ajo turke Kasimpasa në formë huazimi, ku do të jetë deri në qershor të këtij viti./Indeksonline/.