09:45 / E Hënë, 07 Maj 2018 / indeksADMonline

Hana Shehu, modelja që po ngjet shkallët e suksesit si aktore në Amerikë (Foto)

Ajo momentalisht jeton dhe vepron në Amerikë, teksa është në përgatitje të një projekti të ri.

Bukuroshja nga Prishtina, përmes llogarisë Instagram, ka bërë të ditur se është bërë pjesë e një projekti filmik, teksa ka ndarë më ndjekësit e saj edhe pjesë nga xhirimi i filmit, shkruan Indeksonline.


Ndryshe ditë më parë ajo ndau edhe një lajm tjetër të rëndësishëm. Filmi ‘Hana’ me protagoniste vet atë, është përzgjedhur zyrtarisht nga Festivali i Filmit të modës në LaJolla, San Diego, festival i llojit ndër më prestigjiozët në botë, ku më pak se 1% e filmave që konkurojnë hyjnë në përzgjedhjen zyrtare. /Indeksonline/