23:58 / E Enjte, 01 Nëntor 2018 / indeksADMonline

Hana Shehu, shqiptarja që ‘kalli’ Kaliforninë për Halloween

Hana Shehu vazhdon të jetë një nga modelet më të suksesshme kosovare.

Bukuroshja që shquhet për atraktivitetin dhe sharmin e saj, momentalisht po ngjet shkallët e famës së saj në Amerikë, ku edhe jeton, shkruan Indeksonline.


Prishtinasja mbrëmë ka shkëlqyer në paraqitjen e saj për festën e ‘Halloween-it’.


Modelja kosovare zgjodhi ngjyrën rozë, teksa shfaqi edhe hiret trupore, ku duket mjaftë joshëse./Indeksonline/