19:52 / E Shtunë, 16 Nëntor 2019

Hapet rruga për në Brezovicë, gjatë vikendit

DItë më parë Ministria e Infrastrukturës dhe Trasnportit ka njoftuar se segmenti i  rrugës Brezovicë – Qendra e Skijimit, deri të dielën do të jetë e pakalueshme për qarkullim për të gjitha automjetet, shkruan Indeksonline.

Por punimet në këtë rrugë janë përfunduar më shpejt se sa që ishte parashikuar.

Në këtë segment tanimë është asfaltuar pjesa e parë e rrugës, e cila mundëson që qytetarët të shijojnë ditën e diel në Brezovicë./Indeksonline/

Mos i humb