09:29 / E Hënë, 23 Prill 2018 / indeksADMonline

Haradinaj bA�ri homazhe te PA�rmendorja kushtuar personave tA� zhdukur

Kryeministri i RepublikA�s sA� KosovA�s, Ramush Haradinaj, sot bA�ri homazhe te PA�rmendorja kushtuar personave tA� zhdukur.

Haradinaj kA�to raste i ka quajtur plagA� tA� thella dhe tA� dhimbshme, duke shfaqur edhe gatishmA�rinA� e institucioneve tA� KosovA�s pA�r zbardhjen e tyre, pA�rcjell KosovaPress.

NA� homazhe morA�n pjesA� kabineti qeveritar si dhe ambasadori i FrancA�s nA� KosovA�.