21:51 / E Shtunë, 17 Shkurt 2018

Haradinaj shfaqet në skenën e koncertit, befason qytetarët

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka dalur papritmas në skenën ku po mbahet koncerti në nder të 10 vjetorit të pavarësisë.

Ai është ngjitur në skenë dhe ka uruar qytetarët, raporton Indeksonline.

“Gëzuar Kosovë, Rita Ora është sonte këtu me ju”, ka thënë shkurt Haradinaj dhe është larguar. /Indeksonline/