11:24 / E Mërkurë, 03 Qershor 2020

Haxhi Shala ende skeptik, pret ta sheh programin e qeverisë

Deputeti i Nismës Socialdemokrate Haxhi Shala, vazhdon ende të ketë dilema sa i përket asaj që  a do ta votojë apo jo qeverinë e Avdullah Hotit, pjesë në të cilën do të marrë edhe partia e tij, transmeton IndeksOnline.

Shala ka thënë se do të shoh rrjedhën e seancës, dhe po ashtu programin qeverisës në mënyrë që pastaj të jap votën e tij pro ose kundër saj./IndeksOnline

Mos i humb