13:50 / E Diele, 07 Janar 2018 / indeksADMonline

Hazard bën gati stilolapsin, afër marrëveshjes së re me Chelsean (Foto)

“Transferimi” i radhës i Chelseat pritet të jetë vazhdimi i kontratës së yllit belg, Eden Hazard.

Sipas mediave të huaja, Edeni pritet që këto ditë të firmos kontratë të re, ku do të fitoj afro 300 mijë funta në javë, transmeton IndeksOnline.

Kishte spekulime se Hazard nuk do të vazhdojë me Blutë e Londrës, dhe se dëshion transferimin në Real Madrid.

Megjithatë mbetët të shihet se cfarë do të ndodhë deri në fund të këtij mini-afati./IndeksOnline/

Temat: