21:55 / E Premte, 28 Shtator 2018 / indeksADMonline

Historia e zhdukjes së vajzës kosovare, detaje brenda Policisë

Organet e sigurisë janë duke hetuar rastin e zhdukjes të 22 vjeçares, Arbnora Dobraj nga komuna e Skenderajt.

Burime të “Indeksonline”, brenda Policisë së Kosovës, tregojnë se rasti i zhdukjes është paraqitur nga vëllai i vajzës.

Rreth orës 14:00 në stacionin policor jug një mashkull ka raportuar se motra e tij me 26 shtator në ora 08:15 është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Njësit përkatëse të Policisë së Kosovës janë duke hetuar rastin në fjalë”, ka thënë ky burim.

Indeksonline do t’iu mbajmë të informuar përkitazi me rastin…