17:24 / E Premte, 26 Shkurt 2021 / Ç.Q

Hoti me dy djemtë e tij viziton varrezat e dy heronjve të kombit

Kryeministri në detyrë, Avdullah Hoti së bashku me dy djemtë e tij ka qëndruar sot në majë të Bjeshkës së Zatriqit.

Atje ka vizituar varrin e dy dëshmorëve të kombit, Visarit dhe Safeti, transmeton Indeksonline.

“Në majë të bjeshkës së Zatriqit, në vendin ku prehen dy heronjtë tanë, Visari dhe Safeti. Lavdi përherë”, ka shkruar Hoti./Indeksonline/