22:51 / E Mërkurë, 25 Nëntor 2020 / I.S

Humbja ka emër, quhet Inter!

Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Interit dhe Realit, duel ky në kuadër të rundit të katër të fazës së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Interi u mpsohtë nga Reali me rezultatin final në 0:2, falë golave të Hazard nga penalltia në minutën e 7’të të takimit dhe atë të 59’të që erdhi si autogol nga Hakimi, shkruan IndeksOnline

Por, të mos harrojmë se që nga minuta e 35’të e ndeshjes, Interi ishte me një futbollist më pak në fushë, pasi gjyqtari i ndeshjes e ndëshkoi me të kuq, Arturo Vidalin.