18:30 / E Hënë, 13 Gusht 2018 / indeksADMonline

I burgosuri i vjedh atletet policit dhe arratiset

Policia japoneze nisi një kërkim masiv për një njeri të akuzuar për grabitje dhe përdhunim, i cili u arratis nga një stacion policor pasi i vodhi një palë atlete një oficeri policor.

Jun Hida u arratis nga një stacion policor në Osaka pasi bisedoi me avokatin e tij dhe është ende në arrati, raporton AP.