14:01 / E Martë, 08 Maj 2018 / indeksADMonline

I dashuri im nuk dëshiron seks me mua- kam frikë nuk jam aq e dobët sa ish të dashurat e tij

I dashuri im del më mua dhe më prekë e përkëdhelë, por, kohëve të fundit ai nuk dëshiron seks me mua.

Ne ishim shumë mirë kur edhe filluam lidhjen tetë muaj më parë.

Ne të dy i kemi 29 vjet.

Sa herë që unë e provoj të kemi marrëdhënie, ai vepron të kundërtën.

Unë u përpjeka mjaft, dhe pastaj u ndala dhe prita në mos ai do të nxiste një gjë të tillë, mirëpo ai nuk e bëri kurrë këtë gjë.

Kam parë disa nga ish të dashurat e tij dhe të gjitha janë më ndryshe nga unë, janë më të dobëta.

Tani po shqetësohem se mos problem është se nuk kam një trup të bukur.

Unë u përpoqa të flisja me të, por ai u mbyll dhe nuk dëshiron të flas.

Përgjigja: I dashuri juaj pëlqente trupin tuaj mjaftueshëm kur keni filluar së bashku dhe keni pasur marrëdhënie.

Atij ende i pëlqen të ju përqafojë, kështu që trupi juaj nuk është problem.

Është shkatërruese që një njeri të humbas interesin për seksin, por duhet t’ia thoni ju këtë gjë./Indeksonline/