09:45 / E Mërkurë, 07 Nëntor 2018 / indeksADMonline

I gjendet substancë narkotike, arrestohet femra nga Shtimja

Një femër është arrestuar ditën e djeshme në rrugën “Skënder Salihu” në Shtime.

Ngjarja ka ndodhur pasi që asaj i është gjetur dhe konfiskuar substancë narkotike e llojit MARIHUANË.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/