13:39 / E Martë, 17 Prill 2018

I pakA�naqur me zA�vendA�simin, futbollisti brazilian rrahA� trajnerin e tij (Video)

NjA� incident i A�uditshA�m ka ndodhur nA� njA� ndeshje futbolli nA� Bolivi.

Trajneri i Nacional, Miguel Zahzu vendosi qA� tA� bA�jA� njA� ndryshim nA� minutA�n e 34a��tA� tA� pjesA�s sA� parA�. Ai largoi nga fusha brazilianin, Thiago dos Santos.

Vendimi i trajnerit nuk i pA�lqeu aspak lojtarit brazilian, i cili e sulmoi verbalist dhe fizikisht trajnerin e tij, shkruan IndeksOnline.

Trajnerin e a�?shpA�tuana�? futbollistA�t qA� ishin duke qA�ndruar nA� bankA�n rezervA�. Dos Santos vazhdoi me fyerje, derisa policia e largoi nga stadiumi.

NA� fund skuadra e Sport Boys mposhti me rezultat 4-0 Nacional Potosin./IndeksOnline/