11:40 / E Enjte, 01 Nëntor 2018 / indeksADMonline

I pat të gjitha por jo edhe Dafina Zeqirin pa grim!

Dafina Zeqiri është njëra nga këngëtaret që komentohet më shumë për pamjen e saj të jashtme.

Së fundi, ajo ka publikuar një imazh të ri në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet pa pikë grimi në fytyrë.

Ndryshe nga shumë këngëtare të tjera, fytyra e saj dukej shumë e pastër dhe e shëndetshme.

Ndryshe, në një postim tjetër Dafina ka paralajmëruar se i ka pesë projekte të gatshme por ende nuk ka vendosur se cilin ta publikoj./Indeksonline/