23:28 / E Enjte, 13 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dafina Zeqiri gjysmë e zhveshur në imazhet e reja

Dafina Zeqiri është një emër që çdo herë bënë lajm.

Ajo është mjaftë e komentuar edhe për imazhet që publikon në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Këngëtarja e njohur nuk përton që herë pas here edhe të provokon mbi 1 milion adhuruesit e saj në llogarinë ‘Instagram’.

Këtë herë, në një imazh artistik, Dafina ka ardhur gjysmë e zhveshur dhe atraktive.

Kujtojmë që së fundi, Dafina ka lansuar këngën ‘Kurgjo Nuk Kallxojna’, ndërsa po punon për projekte tëreja./Indeksonline/

Temat: