11:07 / E Premte, 14 Dhjetor 2018 / indeksADMonline

Dafina Zeqiri lë anash provokimet, në imazhet e reja vjen shumë më ndryshe

Dafina Zeqiri përveç me projekte ajo është aktiv edhe në rrjetet sociale.

Këngëtarja edhe së fundi ka realizuar një fotosesion ku ka ardhur më ndryshe se herët e tjera, shkruan indeksonline.

Dafina për dallim nga imazhet e publikuara së fundi ku këngëtarja shfaqej provokuese dhe gjysmë e veshur, këtë herë ka ardhur e veshur me një palltë dimri derisa në fokus ishte fytyra e saj.

Padyshim, edhe këtë herë Dafina dukej mahnitëse dhe atraktive./Indeksonline/

Temat: