10:21 / E Mërkurë, 14 Nëntor 2018 / indeksADMonline

I shqiptojnë gjobë, ofendon dhe kanos policët

Një person është arrestuar pasi që ka kanosur dhe po ashtu ofenduar policët.

Kjo ka ndodhur në fshatin Trudë të Prishtinës, pasi personit në fjalë i është shqiptuar gjobë për kundërvajtje në trafik.

Ndryshe, i dyshuari me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt./Indeksonline/

Temat: