22:33 / E Mërkurë, 26 Janar 2022 / AD

I veshur me taka dhe fustan, Tani performon një kërcim sensual

Banorët e ‘BBV’ mbrëmjen e sotme kanë pasur të bëjnë një sfidë të re.

Ishte Tani ai i cili duhej të ndërronte rrobat me Beniaden, ndërsa veshi fustanin, takat si dhe vendosi grim, shkruan Indeksonline.

Kjo pamje e tij ka shkaktuar shumë të qeshura brenda shtëpisë.

Ai nuk hezitoi të bëj edhe një vallëzim sensual duke marrë komente të shumta në rrjetet sociale./Indeksonline/