11:03 / E Hënë, 18 Mars 2019

I vihet zjarri një fabrike të plastikës në Shtime

Një fabrikë e plastikës është përfshirë nga zjarri në Shtime.

Njësitë përkatëse kanë dalë në vendngjarje ndërsa njësiti i zjarrfikësve ka lokalizuar zjarrin.

Në vendngjarje kanë dalë edhe njësitë e KED-it dhe eksperti i zjarrit, transmeton Indeksonline.

Pëpros dëmeve materiale të lënduar nuk ka./Indeksonline/